O restauraci

Sedíte v ZEBRA baru.

Našli jste nás ve Frenštátu pod Radhoštěm. Vešli jste do příjemné a nápaditě členěné restaurace. Usadili jste se na jedno z osmdesáti pohodlných míst a už vám pozorný číšník přináší dokonale načepovanou Plzeň. Hned po prvním hltu je vám jasné, že tady se o pivo starají příkladně a rozhodnete se ochutnat i další tři druhy, které mají na čepu.

Mezitím si listujete jídelním lístkem a nemůžete se rozhodnout, kterou specialitu vyzkoušet. Opatrně omrknete, co má na talířích ta veselá společnost u vedlejšího stolu. Požádáte obsluhu, co by vám doporučila, když to všechno vypadá tak dobře, a objednáte si.
Zebra bar
Ze zvyku jste si sedli do nekuřácké části, ale vlastně by to bylo jedno, protože je tady evidentně chytře vymyšlená vzduchotechnika a nehrozí, že byste načichli kouřem nebo vůněmi z kuchyně. Zamyšleně sledujete děti, které si v klidu hrají v dětském koutku a nepobíhají hlučně po restauraci, což vám upřímně řečeno jinde dost leze na nervy.

Přicházejí vaši kolegové, se kterými jste se domluvili na sledování sportovního přenosu na místní velkoplošné telce. Někteří z nich pivo nemusí, tak se začetli do vinného lístku a vypadá to, že než projdou celou nabídku vín, fotbal už bude končit. A taky, že ano.

Mezitím jste dojedli. Bylo to skvěle připravené jídlo z kvalitních ingrediencí, to se málokde vidí. Spokojeně si objednáváte panáčka na trávení a spolu s přáteli se přesunujete na zahrádku nachytat trochu bronzu. Naštěstí tam ještě byla volná místa, je tady spousta rodičů s dětmi, které řádí na bytelném dětském hřišti. V nose vás šimrá vůně z rozpáleného grilu a je jisté, že dneska ještě něco zobnete.

Přes bezplatnou Wi-Fi píšete e-mail šéfovi, kdy chce uspořádat ten firemní večírek.
Při placení se usmíváte a zamluvíte termín. Je jisté, že po takovém zážitku vás šéf přinejmenším povýší.
Jste v pohodě.

A my jsme rádi a děkujeme za návštěvu
Váš tým Zebra bar – restaurant